sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aluminiowe nowoczesne wiaty samochodowe One Trade®

jandak

8 linii modelowych i mnóstwo różnych wykonań a jednak każda designowa wiata samochodowa One Trade® to oryginał i ma swój osobisty wygląd i właściwości. Jednak najlepsza jakość i szerokie możliwości przystosowania są wspólnymi właściwościami dla wszystkich

Bezobsługowa - nie trzeba tracić czasu na utrzymanie

Pokrycie dachowe z poliwęglanu i anodowanego aluminium - to są materiały z prawie nieograniczoną żywotnością i łatwym utrzymaniem, o które zadba okolicznościowy deszcz - zapewni iż wiata będzie znów wyglądała jak nowa, pięknie czysta. Lub wystarczy czas od czasu opłukać wiatę wodą z węża ogrodowego - sprawa paru sekund lub minut.

Bezpieczeństwo dla samochodu, komfort dla Państwa

Rdza, pleśń ani mech nie mają żadnych szans. Długotrwały piękny wygląd jest zapewniony. Pokrycie dachu z poliwęglanu jest ponadto wyposażone efektywnym UV filtrem z prawie 100% UVA i 75% UVB ochroną. Wielkim plusem materiału jest również wysoka przepuszczalnośc światła. Oznacza to, że nie tylko ochroni samochód przed przegrzewaniem interieru i będziecie się w nim czuć zawsze komfortowo lecz także zabroni wyblaknięciu lakieru samochodu i rozjaśni całą przestrzeń wiaty. Aluminiowe wiaty mają nośność (wg typu) 60 až 150 Kg/m2 i są skutecznie odporne przeciw wiatrowi o szybkości wichury i tornada. 

Popatrzcie co wszystko wytrzymują aluminiowe wiaty samochodowe

Atrakcyjny i adaptacyjny

Sortyment zawiera  8 modelowych serii aluminiowych wiat samochodowych, które obejmują proste lub ekscentryczne wiaty samochodowe z jednym, dwoma lub trzema miejscami do zaparkowania. Włącznie modelu  Mini - przeznaczonego do zaparkowania motocyklu  lub roweru. Aluminiowe wiaty można zorganizować do kilku zestawów o różnym zakresie. Kolor aluminium i poliwęglanu wybieracie Państwo sami. To samo odnosi się do praktycznych wybieralnych akcesorii naprz. bocznych ścianowych paneli do ochrony przed wiatrem, przenośnych wspierających słupków lub specialnej łopaty na odgarnianie śniegu. Kolory aluminium oferujemy w dziesiątkach odcieni próbniku RAL a poliwęglan w kilku kolorach. U modelu MLC można nawet wybierać dowolny dekor ramu dachowego. Poszczególne modele można łatwo poszerzyć o dodatkowe akcesoria naprz. boczne panele do ochrony przed wiatrem, wspierające słupki itd. Zaletą jest nieograniczona rozszerzalnośc za pomocą połączenia dwu lub więcej wiat do różnie dużych i zorganizowanych zestawów.

Wielofunkcyjne wykorzystanie

Aluminiowe wiaty One Trade są przede wszystkim zaprojektowane dla samochodu i jego ochrony przeciw niekorzystnym warunkom atmosferycznym lecz z upodobaniem służą jako altana u domków rodzinnych, chat, szalet lub jako wiata terasowa w restauracji. Ewentualną wolną przestrzeń można oczywiście wykorzystać na przechowanie materiału, mebli ogrogowych i techniki....czegokolwiek co Państwu przyjdzie na myśl. Możliwości jak wykorzystać przestrzeń wiaty są prawie nieograniczone.

Oferujemy dla Państwa wybór najbardziej popularnych wiat z całego świata: tanie modułowe wiatydesignowe wiaty, nowoczesne bezobsługowe wiaty , wiaty z klejonego drewna warstwionego i mnóstwo dalszych wiat z Niemiec, Izraela, Polski, Japonii. Kompletny cennik wszystkich rodzai wiat w naszej ofercie ma ponad 80 stron! Dla stwierdzenia ceny dalszych rozmiarów, rodzai, kolorów i wykonań, prosimy o kontakt telefoniczny, emailowy lub za pośrednictwem formularza kontaktowego zupełnie na dole.

ceník

 

 

 

 

 

prohlídky

  

Wideo aluminiowe wiaty

montáž

Wideo z montażu aluminiowych wiat

 montaz

montaz2

montaz3

montaz4

montaz5

 

showroom

doprava

 

jak objednat

Zamówić za pomocą formularza zamówieniowego:

Imię *
Wpisz swoje Imię

Nazwisko*
Wpisz swoje nazwisko

Telefon*
Wpisz swoj telefon

Email
Wpisz swoj email

Adres*
Wpisz swój adres

Jestem zainteresowany:*

Wypełnij pola

Przepisz kod*
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą przez naszych pracowników i uzgodnimy szczegóły zamówienia.

 

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia