sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nie ma One Trade jak One Trade® - uwaga na chińskie kopie

Nie zostać oszukanym w dzisiejszych czasach, kiedy jest stale więcej imitacji, jest coraz trudniejsze. W przypadku produktów takich jak wiaty garażowe, altany i inne zadaszenia,  może mieć taki błąd nawet katastrofalne skutki. Dlatego radzimy, jak tego uniknąć i mieć pewność, że to, co chcecie i kupujecie w rzeczywistości dostajecie.

 

centrum13

Taki sam design, inna jakość

Na pierwszy rzut oka są bardzo podobne. Jednak chińskie kopie od  oryginalnych wiat garażowych One Trade® różnią się zasadniczo w ich jakości - a raczej "NIE-jakości".

Oryginalne wiaty garażowe One Trade® są chronione znakiem towarowym, poddawane badaniom statycznym i spełniają surowe normy jakości, które pokazują prestiżowe certyfikaty TÜV i inne, imitacje nie mają potwierdzenia jakości ani bezpieczeństwa. Jeśli tak, to prawie w 100% są to podróbki tych dokumentów, co jest głównie u chińskich producentów powszechną praktyką.

Dlatego wystrzegajcie się ich dla własnego dobra i bezpieczeństwa a także bezpieczeństwa swojego samochodu i nie dajcie się zwabić niewiarygodnie niską cenę. Do czasu kiedy jest zbyt późno i super tanio zakupiona wiata pod naporem wiatru upadnie na ziemię a Wy uświadomicie sobie, że to, co jest tanie, nie może być dobre.

Aluminiowa wiata samochodowa One Trade® skutecznie stawia opór potężnej wichurze i niszczycielskiej sile huraganu - stała stabilność przy prędkości wiatru 120-165 km jest wyraźnym dowodem.

Wiaty samochodowe One Trade® również posiadają, w przeciwieństwie do imitacji, pokrycie dachowe z praktycznie niezniszczalnego poliwęglanu z więcej niż 90% przepuszczalnością światła i bardzo skutecznym filtrem UV, co zapewnia niemal 100% 75% UVA i UVB (IR) ochronę. Dach jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, silne gradobicia ... chroni samochód przed blaknięciem farb a wnętrza od przegrzania - bez ciepła, ale stabilnego i przyjemnego klimatu. Równocześnie równomiernie oświetla całą przestrzeń pod wiatą.

Imitacje używają mniej jakościowy poliwęglan o mniejszej przepuszczalności światła i promieniowania UV, często nawet nie chodzi o poliwęglan i filtr UV i inne właściwości podane są jedynie "na niby", ale nie odpowiadają rzeczywistości. To prowadzi do niższej ochrony pojazdów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, promieniami słonecznymi i różnymi temperaturami pod wiatą lub w samochodzie, która może się różnić o 10 ° C.

 

  • Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Państwu w podjęciu decyzji, ostrożności przy wyborze wiaty samochodowej i pokażą jakość i bezpieczeństwo produktów One Trade®. Które zresztą można zobaczyć na własne oczy, odwiedzając nasze Centrum pokazowe.

Zdjęcia japońskie wiaty samochodowe One Trade ® 

showroom

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia