sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zalety aluminiowych wiat samochodowych

Aluminiowe wiaty samochodowe są do dyspozycji w różnych rodzajach i różnych markach. Czym różnią się te z One Trade®  i dlaczego są dobrym wyborem dla Ciebie i Twojego samochodu? Przeczytaj listę zalet.

Nie musisz się wstrzymywać utrzymywaniem

Aluminium anodowane i praktycznie niezniszczalny poliwęglan, są niemal w całości materiałami bezobsługowymi. Wszystkie prace konserwacyjne za Ciebie sprawia okazjonalny deszcz, woda deszczowa potem spłynie z wiaty przez rynnę. Alternatywnie, po prostu opłukujesz wiatę wężem ogrodowym w kilka sekund.

 

4913 18b5e76ba25fa1490ff6651469fab793

Ochrona dla samochodu, komfort dla Ciebie

Oba materiały są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, pleśń lub mech. Korozja konstrukcji aluminiowej nie ma szans. Poliwęglan jest trwały w kolorze i wyposażony w filtr UV, który w prawie 100% ochroni przed promieniowaniem UVA i 75% przed promieniowaniem UVB. Co zapobiega blaknięciu materiałów, koloru samochodu, jednocześnie chroniąc wnętrze przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego - latem w samochodzie nie będziesz się czuł jak w upale, natomiast będziesz cieszył się z przyjemnego klimatu i z pewnością docenisz tego nie tylko Ty, ale i inni pasażerowie. Bezpieczne są również na ciepło wrażliwe elementy interieru.

 

8 modelowych serii z oryginalnym designem  o  właściwościach specyficznych

Designowe wiaty samochodowe One Trade dodatkowo odznaczają się zmiennością i szeroką gamą modeli i ich wariant. Tak więc można wybrać z kilkudziesięciu różnych wymiarów wiat samochodowych, ich wyglądu i właściwości. Sami możecie wybrać, czy chcecie wiatę aluminiową dla jednego, dwóch lub trzech samochodów ... Albo nawet tylko mini model dla  motocyklu i roweru. To samo odnosi się do koloru aluminium, przy wyborze kilkudziesięciu odcieni RAL i kilku odcieni poliwęglanu. U modelu MLC możecie również wybrać dowolny wystrój ramu dachowego.

Poszczególne modele mogą być również łatwo rozszerzone o dodatkowe akcesoria, takie jak panel boczny przeciw wiatrowi lub słupki wspierajace i podobne. Zaletą jest nieograniczona możliwość rozbudowy przez połączenie dwóch lub więcej zespołów wiat samochodowych w różnych rozmiarach i ułożeniach.

Więcej możliwości wykorzystania

Wiaty aluminiowe One Trade® mogą, dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji i zdolności przystosowania się na klucz do Państwa potrzeb, służyć jako substytut zadaszenia lub altany do ogrodu, jak również zadaszenia w restauracji. W przypadku, że samochód akurat nie parkuje pod wiatą, może również służyć jako miejsce do przechowywania i składowania materiałów, mebli ogrodowych lub sprzętu technicznego.

Więcej informacji o aluminiowych wiatach samochodowych

Zdjęcia aluminiowych wiat samochodowych

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia