sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie Wiaty garażowe

levny pristresek 4

Jak chronić swój samochód od deszczu, gradu, szkodliwego promieniowania UV i korozji bez setek tysięcy inwestycji? Zaskakująco prosto - tanią wiatą samochodową z aluminium. Oprócz konkurencyjnej ceny zaskakuje swym designem i  wysoką jakością ... Zobacz sam.

Wiata samochodowa za ułamek ceny garażu

Zwykły murowany garaż można jeszcze uzyskać za pięćdziesiąt tysięcy. Albo ćwierć miliona. Tanią wiatę samochodową, można zyskać już za 44 000,-- CZK. Jedyną słuszną decyzją zaoszczędzicie sporo pieniędzy, ale również czasu i nerwów związanych z budową garażu. Bo w rzeczywistości nie trzeba żadnych fundamentów ani budowniczych. Wiatę samochodową łatwo zmontujecie we dwójkę sami, gdziekolwiek chcecie, bez wcześniejszego doświadczenia.

 

 

Ochrona przed promieniowaniem UV i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Wszystkie tanie wiaty samochodowe wykonane są z aluminium i stali ocynkowanej, pokrycie dachu zapewnia praktycznie niezniszczalny poliwęglan wielowarstwowy z prawie 100% filtrem UV oraz dodatkową przepuszczalnością światła. Samochód zaparkowany pod wiatą jest tak całkowicie chroniony od pogody. Brak wgniecenia od gradu, rdzy lub tyle nieprzyjemnych tropikalnych temperatur w interierze samochodu po kilku godzinach stania w jednym miejscu. Wewnątrz samochodu jest stabilny i przyjemny klimat ... Ponadto, wiata jest dobrze oświetlona na całym obszarze, nie pozostawiając samochód w cieniu i można go dobrze widzieć. Kompletny cennik wszystkich typów wiat w naszej ofercie ma ponad 80 stron! Oferujemy Państwu wybór nejpopularniejszych wiat z całego świata: tanie wiaty samochodowe modułowedesignowe wiaty samochodowe, nowoczesne bezobsługowe wiaty samochodowe, wiaty samochodowe z klejonego warstwowego drewna  i wiele innych wiat samochodowych z Niemiec, Izraela, Polski, Japonii.

 

Długa żywotność i bezobsługowość

Ocynkowana stal, aluminium i poliwęglan są bardzo odporne materiały trwałego koloru, które sprawią, że wiata samochodowa będzie dobrze służyć całe dziesięciolecia, nawet 25 lub więcej lat. I to w zasadzie bezobsługowo - wszystkie prace konserwacyjne za Ciebie sprawia okazjonalny deszcz, lub wystarczy czas od czasu opłukać wiatę wodą z węża ogrodowego - sprawa paru sekund lub minut a wiata będzie znów jak nowa, elegancka i czysta.  A co gwarancja? Tę od nas dostajecie od razu na 10 latZamówcie sobie tanią wiatę samochodową, aby zabezpieczyć swój samochód podczas parkowania i zaoszczędźcie dziesiątki aż kilkaset tysięcy koron. Wystarczy skontaktować się z nami.

Wykonanie tanich wiat samochodowych

Oferta tanich wiat samochodowych zawiera kilka różnych przykładów wykonania. Odnoszą się do nich jak wolnostojąca wiata samochodowa z dwuspadowym lub łukowym dachem, tak wiaty przymocowane do ściany domu. Na wszystkie wiaty samochodowe marki Palram udziela się gwarancji na 10 lat. Ich żywotnośc jest w dziesiątkach lat, podczas których będą chronić Twój samochód.

 

Dalsze ważne informacje: ceny, opisy, instrukcje, zdjęcia, widea, sposoby zamówienia są podane w zakładkach niżej.

video

 

Wideo wiata samochodowa Victoria

Wideo wiata samochodowa Palram Arcadia 5000

Zdjęcia tanie aluminiowe wiaty samochodowe Palram Ltd. 

doprava

 

zákazníci

showroom

jak objednat

Zamówić za pomocą formularza zamówieniowego:

Imię *
Wpisz swoje Imię

Nazwisko*
Wpisz swoje nazwisko

Telefon*
Wpisz swoj telefon

Email
Wpisz swoj email

Adres*
Wpisz swój adres

Jestem zainteresowany:*

Wypełnij pola

Przepisz kod*
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą przez naszych pracowników i uzgodnimy szczegóły zamówienia.

kontakt

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia