sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiata samochodowa Arcadia

ardadia pristresek1

Niedroga aluminiowa wiata Arcadia zachwyci nie tylko ze względu na konkurencyjną cenę, ale również zaskoczony swoją jakością i szerokim zakresem zastosowań. Również szybką instalacją i mobilnością.

Arcadia - stylowa wiata samochodowa w niespotykanie niskiej cenie

Aluminiowa wiata samochodowa Arcadia jest modułową konstrukcją wykonaną z anodowanego aluminium, stali ocynkowanej i pokryciem dachowym z wytrzymałego poliwęglanu o pojemności 150 kg / m2 oraz filtrem UV,  jest prawie 100% bezobsługowa. Korozja, mech lub pleśń nie mają szans. W związku z tym potrafi zachować swój wygląd nawet po wiele, wiele lat. Zapewniając jednocześnie najwyższy poziom ochrony dla swojego samochodu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, grad lub promienie UV, co zapobiega korozji, blaknięciu farby, pęknięć od gradu lub przegrzaniu interieru samochodu  i uszkodzenia jego elementów wrażliwych na ciepło, a tym samym przedłuża jego żywotność.

Model Arcadia nie jest tylko "zwykłą" wiatą, ale stylowym i wielofunkcyjnym zadaszeniem. Oprócz samochodu lub małej ciężarówki, można także ukryć pod wiatę swój statek, z którym co roku wypływacie na zaporę ... Alternatywnie maszyny ogrodnicze, takie jak kosiarki samobieżne. Wiata jest wystarczająco przestronna dla rozmieszczenia mebli ogrodowych i może tak łatwo zastąpić brakującą altanę.

Instalacja w mgnieniu oka

Wszystkie tanie aluminiowe wiaty samochodowe w naszej ofercie - Arcadia i Victoria 5000 - zostały zaprojektowane jako klocki do samodzielnego montażu dla 2 osób bez wcześniejszego doświadczenia. Nie ma potrzeby fundamentów ani specjalnych narzędzi, nic takiego. Wszystko, co potrzebne do szybkiego i pomyślnego zakończenia instalacji, w tym zestaw do kotwicy są w pakiecie. Kolejną zaletą wiaty jest to, że można ją w każdej chwili zdemontować i przechowywać nawet w garażu, zwalniając miejsce dla innych celów, lub przenieść ją do zupełnie nowego miejsca. Chociaż standardowo wiaty dostarczamy za pomocą służby wysyłkowej - do samodzielnego montażu - można zostawić wszystko na nas a my nową wiatę do Was przywieziemy i zmontujemy.

foto

Zdjęcia taniej wiaty samochodowej Palram Ltd. 

doprava

 

zákazníci

showroom

jak objednat

Zamówić za pomocą formularza zamówieniowego:

Imię *
Wpisz swoje Imię

Nazwisko*
Wpisz swoje nazwisko

Telefon*
Wpisz swoj telefon

Email
Wpisz swoj email

Adres*
Wpisz swój adres

Jestem zainteresowany:*

Wypełnij pola

Przepisz kod*
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą przez naszych pracowników i uzgodnimy szczegóły zamówienia.

kontakt

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia