sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drewniane Wiaty garażowe

pristresek dreveny double2

Poszukują Państwo wiatę samochodową, która będzie w harmonii z drewnianą altaną u domu, chatą i całym ogrodem? Ma nowoczesny wygląd i ochroni samochód przed kaprysami pogody dziesiątki lat? Mamy ją dla Was - drewniana wiata samochodowa One Trade najwyższej jakości z możliwością przystosowania na miarę…

Nowoczesne materiały - gwarancja jakości i komfortu

Drewniane wiaty samochodowe One Trade® są szczytem jakości i elegancji, które zawdzięczają kombinacji nowoczesnych materiałów: klejonego drewna warstwowego i poliwęglanu. Mają długą żywotność i są odporne na warunki atmosferyczne co czyni ich wygląd długotrwale atrakcyjnym. Jak to jest możliwe? Klejone drewno warstwowe utwarzające konstrukcję wiaty jest naimpregnowane. Doskonale znosi wilgoć i dlatego nie zkręca się po czasie pod jego wpływem, nie dźwiga ani nie pęka, ale ma stabilny stale trwały kształt. Jednocześnie ma zwiększoną odporność wobec ognia, może więc być zastosowany również w trudnych warunkach.

Drewniane wiaty przyścienne lub wolnostojące pokryte dachem z deski poliwęglanowej ze skutecznym UV filtrem i zdolnością zacienienia powierzchni wiaty samochodowej a zarazem zapewnienia jej jednolitego dostatecznego oświetlenia. Dla Państwa oznacza to 2 rzeczy - samochód nie zgubi się gdzieś w cieniu, wspaniale na niego zobaczycie i już nigdy nie będziecie musieli podczas jazdy cierpieć w dusznym powietrzu lub upale za każdym razem, kiedy pozostawicie samochód stać na słońcu kilka godzin Pokrycie dachowe z UV ochroną pozbędzie Państwa tych niedogodności raz na zawsze i zapewni stały przyjemny klimat w interierze samochodu a zarazem ochroni jego wrażliwe komponenty.

typy Strech

Przystosujcie sobie design według siebie

Nie lubimy słyszeć, że czegoś nie można... Dlatego dostarczamy drewniane wiaty One Trade nie tylko w różnych modelowych wersjach i rozmiarach typizowanych z możliwością wyboru z 12 odcieni drewna i 3 kolorów poliwęglanu, ale zarazem z rozmiarami.....na miarę Państwa koncepcji. Wiatę nawet możecie sobie spróbować sami zaprojektować naprzykład od razu za pośrednictwem prostego 3D programu planowania.

3D PROGRAM PLANOWANIA WIAT

Zaprojektujcie sobie wiatę dokładnie według swej koncepcji za pomocą prostego 3D programu planowania

Plik do pobrania 3D program planowania

CarportVis

 

Łatwa i szybka montaż wiaty samochodowej

Drewniana wiata samochodowa jest także przeznaczona do samodzielnego montażu – wszystko co potrzebujecie do pomyślnego dokończenia jest włączone do pakietu – ï zaoszczędzicie za zawodową montaż naszej firmy. Owszem gdyby zabrakło Wam odwagi lub po prostu nie chcecie taką pracę wykonywać, nic nie szkodzi. Wiatę przywieziemy do Was i przeprowadzimy montaż na miejscu. Dajemy Państwu do wyboru bestsellery wiat garażowych z całego świata: tanie wiaty modułowe, wiaty designowe, nowoczesne wiaty bezobsługowe, wiaty z warstw drewna klejonego  i dużo dalszych wiat z Niemiec, Izraela, Polski, Japonii. Kompletny cennik wszystkich rodzai wiat garażowych w naszej ofercie ma ponad 80 stron!

Zamówcie sobie drewnianą wiatę samochodową by zabezpieczyć swój samochód bez dużych inwestycji na długie dziesiątki lat i uzupełnijcie swój ogród lub chatę bardzo estetycznym elementem.

barvy a střešní krytina

Do dyspozycji odcienie drewna:

nabidka barev

odstiny-carportu01-00

foto

Zdjęcia drewnianej wiaty One Trade ® 

showroom

doprava

 

jak objednat

Zamówić za pomocą formularza zamówieniowego:

Imię *
Wpisz swoje Imię

Nazwisko*
Wpisz swoje nazwisko

Telefon*
Wpisz swoj telefon

Email
Wpisz swoj email

Adres*
Wpisz swój adres

Jestem zainteresowany:*

Wypełnij pola

Przepisz kod*
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą przez naszych pracowników i uzgodnimy szczegóły zamówienia.

kontakt

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia