sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wolnostojące drewniane wiaty samochodowe

pristresek dreveny double2

Nie chcesz w to uwierzyć, ale to prawda. Ludzie wciąż wyrzucają pieniądze na budowę murowanego garażu, który potem jeszcze nie potrafią w pełni wykorzystać. Wolnostojąca drewniana wiata samochodowa pozwoli Ci zaoszczędzić setki tysięcy i ochroni samochód przed deszczem, gradem i przegrzaniem wnętrza. Przyciągnie Cię nowoczesnym designem i ładnie uzupełni ogród domu, domku ...

Samonośne drewniane wiaty samochodowe i carporty One Trade

Drewniane samonośne wiaty samochodowe z warstwowego drewna klejonego z dachem z poliwęglanu, są nowoczesne i bardzo odporne na warunki atmosferyczne. Ich trwałość osiąga kilkadziesiąt lat  i łatwo utrzymią sobie długotrwały elegancki wygląd. Co jest dość niezwykłe na drewniane wiaty. Jak to jest możliwe?

Drewniane wiaty samochodowe - ZNIŻKA 14%

pristresek dreveny pristresek dreveny double w4 nove
Wiata AN10 4 słupki (5x3m) Wiata AN12 6 słupków (6,2x6m)  Wiata samochodowa (3x5m)
PROMOCJA 52.125,- CZK PROMOCJA 72.512,- CZK PROMOCJA 58.050,- CZK


Oferujemy wybór najpopularniejszych wiat z całego świata: tanie wiaty modułowe, wiaty designowe, nowoczesne wiaty bezobsługowe, wiaty wykonane z warstwowego drewna klejonego oraz dużo dalszych wiat z Niemiec, Iraela, Polski i Japonii. Kompletny cennik wszystkich rodzai wiat w naszej ofercie ma ponad 80 stron!

Dla informacji o cenach innych rozmiarów, typów, kolorów i wykonań, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailem lub online za pośrednictwem formularza kontaktowego na dole.

Dziękujemy za zrozumienie.

Nowoczesne materiały i technologie

Drewno, które tworzy konstrukcję nośną wiaty jest naimpregnowane jakościową powłoką, dzięki której, ale również i swoimi pierwotnymi właściwościami, takimi jak wytrzymałość i inne, dobrze toleruje wilgotność. Z tym jest związana podwyższona odporność ogniowa, maksymalna stabilność i zdolność do wytrzymałości nawet w trudnych warunkach. Drewno klejone nie pęka ani się nie faluje, ma stabilny kształt. Co oznacza, że  nie trzeba się zbyt poświęcać konserwacji, choć jest to, jak w przypadku wszystkich wiat drewnianych potrzebne.

Od złej pogody Twój samochód i całą przestrzeń wiaty ochroni pokrycie dachowe z wielowarstwowego poliwęglanu - najnowszy i najbezpieczniejszy materiał, który można w tym celu obecnie zastosować, ponieważ jest praktycznie niezniszczalny i bezobsługowy. Wyposażony w bardzo skuteczny filtr UV, który zapobiega przenikaniu szkodliwego promieniowania przez dach aż do samochodu.

Już żadna wyblakła farba lub nieznośny upał i tropikalne powietrze we wnętrzu samochodu. Parkowaniem samochodu pod drewnianą wiatą z dachem z poliwęglanu można zapewnić, że za każdym razem kiedy usiądziesz do  samochodu poczujesz przyjemny klimat. Jednocześnie dach chroni jego części wrażliwe na ciepło ... Przepuszczalność światła osiąga więcej niż 90% i nie musisz się martwić, że samochód w krytej przestrzeni gdzieś zgubi się w ciemności, ponieważ dobrze zobaczysz na niego dzięki prześwitywającym promieniom światła.

Stylowy i dostosowywalny wygląd

Wybierz którykolwiek z dostępnych modeli, 12 kolorów drewna lub 3 kolorów pokrycia dachowego. Albo można dopasować i zaprojektować według siebie - począwszy indywidualnymi rozmiarami, liczbami słupków po rodzaj dachu. Alternatywnie, można połączyć drewniane wiaty do dowolnie dużych zespołów.

Łatwa montaż i użycie na różne sposoby

Nie tylko wiaty samonośne, ale i przyścienne przymocowane do ściany domu, dostarczamy 2 sposobami:

  • Wysyłkowo do samodzielnego montażu włącznie wszystkich elementów niezbędnych do ich szybkiego zakończenia.
  • Twoją nową drewnianą wiatę samochodową przywieziemy i na miejscu zmontujemy - szybko i profesjonalnie.

Samonośne drewniane wiaty mają również tę zaletę, że można je wykorzystać jako pergolę w domku, w domu lub w restauracji na patio. Mogą też służyć jako eleganckie wizualne przegrodzenie między praktyczną i ozdobną częścią ogrodu. Alternatywnie, wewnętrzna przestrzeń może służyć do przechowywania drewna, maszyn ogrodowych, mebli i dalszych.

barvy a střešní krytina

Dostępne kolory drewna:

odstiny-dreva

Dostępne odcienie poliwęglanu:

odstiny-strechy01-00

odstiny-carportu01-00

foto

Zdjęcia drewnianych wiat samochodowych One Trade ® 

showroom

doprava

 

jak objednat

kontakt

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia