sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowoczesne wiaty samochodowe niemieckiego producenta Siebau GmbH 

psteek na auto 37

Nowoczesne wiaty samochodowe dostępne są w kilku modelach, każdy jest inny i oryginalny. Mają jedną wspólną cechę - najwyższą jakość, która gwarantuje długą żywotność i 100% ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Jeśli chcesz zrobić to najlepsze dla siebie i swojego samochodu, to stylowe wiaty garażowe są dla Ciebie oczywistym wyborem.

Zapewni bezpieczeństwo samochodu a Ciebie  pozbędzie problemów…

Stalowe wiaty samochodowe zaciekawią atrakcyjnym i do szczegółów przemyślanym designem. Co jest w doskonałej harmonii z najwyższą jakością i trwałością, za które ulubiła ich sobie duża część naszych klientów, a ich popularność stale niepowstrzymanie rośnie.

Chroni samochód od pogody - wiatr, łagodny deszczyk jak ulewny deszcz, grad i promieniowania słońca. Brak korozji spowodowanej wilgocią parkowania w garażu, żadna wyblakła farba po długim parkowaniu bez zadaszenia bezpośrednio na słońcu ... Przedłuży żywotnośc i utrzyma długotrwały piękny wygląd samochodu.

Atrakcyjny wygląd przez wiele lat również łatwo utrzyma sobie stalowa wiata samochodowa, ocynkowana metodą specjalną Galvalume zmieszana z aluminium, jest znacznie bardziej odporna na korozję niż gdyby była konserwowana tylko konwencjonalnym cynkowaniem ogniowym. Bezpośrednio z tym związana jest długa żywotność podczas kilku dekad  i praktycznie nie wymaga konserwacji. Zaoszczędzisz wiele czasu i energii, a możesz być pewien, że Twój samochód jest dobrze zadbany.

Oferujemy Państwu  wybór nejpopularniejszych wiat samochodowych z całego świata: tanie modułowe wiaty samochodowedesignowe wiaty samochodowe, nowoczesne wiaty bezobsługowe, wiaty z klejonego warstwowego drewna i wiele innych wiat samochodowych z Niemiec, Izraela, Polski, Japonii. Dla cen innych rozmiarów, typów, kolorów i wzorów prosimy o kontakt przez telefon, e-mail lub online za pośrednictwem formularza kontaktowego na dole. Dziękujemy za zrozumienie.

Absolutna indywidualność i szeroki zakres

Stalowe wiaty samochodowe mają nieograniczone możliwości adaptacji i przystosowania pod klucz. Bez problemu zastąpią brakującą altanę ogrodową. Oprócz prostej wiaty jednostanowiskowej, są do wyboru dwustanowiskowe i wielkoprzestrzenne wiaty samochodowe. Można je łatwo zorganizować w zestawy tak by utworzyły parkingi w szeregach. Lub przystosować wiatę do wiaty samochodowej z ogrodowym przedłużeniem, połączyć z murowaną garażą i rozszerzyć o wszelkiego rodzaju płyty dachowe z oferty i wiele dalszych. Do wyboru są również wykonania w różnych rozmiarach.

Wszystko to z wiatą dostaniecie za znacznie mniej w porównaniu z budową konwencjonalnego garażu murowanego, który nie potrafi zauroczyć tak jak właśnie te nowoczesne wiaty samochodowe z płaskim dachem.

prohlídky

Wycieczki wirtualne stalowych wiat samochodowych Siebau GmbH.

Wiata dla dwu samochodów z boksem wewnętrznym                           

 

Wiata samochodowa standard

showroom

doprava

 

jak objednat

Zamówić za pomocą formularza zamówieniowego:

Imię *
Wpisz swoje Imię

Nazwisko*
Wpisz swoje nazwisko

Telefon*
Wpisz swoj telefon

Email
Wpisz swoj email

Adres*
Wpisz swój adres

Jestem zainteresowany:*

Wypełnij pola

Przepisz kod*
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą przez naszych pracowników i uzgodnimy szczegóły zamówienia.

kontakt

 

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia