sk   en     de    pl    ru 

Tel.: +48 508 865 691 | Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zalety stalowych wiat

Czy jesteś zainteresowany korzyściami nowoczesnej wiaty stalowej oraz powodami, dla których warto wybrać jedną z nich? Przeczytaj tę krótką listę największych zalet i korzyści, jakie można uzyskać zakupem nowoczesnego carportu.

psteek na auto 118

Oszczędność czasu i pieniędzy

Stalowe wiaty samochodowe (carporty) są znacznie tańsze - o setki tysięcy koron - aniżeli czasochłonna budowa murowanego garażu. Instalacja jest szybka, zwykle odbywa się w ciągu 24 godzin, natychmiast po zakończeniu jest nowa wiata przygotowana chronić samochód, ciężarówkę, łódź lub motocykl od złej pogody, dniem i nocą.

Zaoszczędzą zmartwienia

Wiaty garażowe wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, stal ocynkowana metodą Galvalume jest do 6 razy bardziej odporna na korozję niż stal z ocynkowaniem ogniowym, co jest typowe dla większości metalowych zadaszeń. Nie trzeba się wstrzymywać żadną konserwacją, a pomimo to możesz być pewien, że wiata będzie służyć Ci przez wiele, wiele lat.

Mają oryginalny design

Design wiat samochodowych w sobie odzwierciedla najnowsze designowe elementy i trendy, które doświadczonym projektantom i inżynierom udało się dopracować do perfekcji. Rezultatem są oryginalne wiaty samochodowe, z których natychmiast promieniuje luksus, elegancja i jakość.

Łatwo się dostosują

Z designem jest również związana dalsza znacząca wygoda nowoczesnej wiaty stalowej - indywidualność i dostosowywanie. Seria modelowa obejmuje zarówno wiaty jednostanowiskowe, dwustanowiskowe lub wiaty samochodowe różnych rozmiarów i wykonań, które mogą być ułożone w zestawy i w kilka chwil tak stworzyć wiaty w szeregach dla kilkudziesięciu samochodów. Nasz asortyment obejmuje również rozszerzalne modele dla przyłączenia do garażu, ale także wiaty ze zintegrowanym rozszerzeniem ogrodowym ... Wybór rodzajów pokryć dachowych i ściennych paneli przed wiatrem, jest następnie już tylko wyimaginowaną wisienką na torcie.

Chcesz dla swojego samochodu i siebie zawsze to najlepsze? Nowoczesne wiaty są tu dla Ciebie. Wystarczy skontaktować się z nami.

Więcej informacji TUTAJ

Zdjęcia stalowych wiat samochodowych

Formularz kontaktowy

Imię *
Wpisz swoje Imię
Email*
Wpisz swoj email
Telefon*
Wpisz swoj telefon
Temat*
Wpisz Temat
Raport*
Wpisz raport
Przepisz kod
 Przepisz kod
  Wygenerować nowy kodSkopiuj kod poprawnie!

 2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zasady ochrony danych osobowych © l Znaki towarowe One Trade® l Ogólne warunki l 

Polecamy: Pergola aluminiowe l Domki ogrodowe l Daszki wejściowe | Mobile home | Ogród | Kojce dla psówSzklarnia